Tintschl (nr 5767) jest godną zaufania firmą działającą na rynku polsko-niemieckim, oferującą stabilne zatrudnienie w Niemczech na niemieckich warunkach, opiekę polskiego i niemieckiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia oraz pomoc w sprawach mieszkaniowych.

Obecnie dla naszych klientów z Niemiec poszukujemy samodzielnych pracowników na stanowisko:

SPAWACZ MAG
Erfurt
Spa/04/18

Obowiązki
- spawanie części maszyn metodą MAG, wielowarstwowe spawy

Wymagania
- doświadczenie w spawaniu metodą MAG, umiejętość wykonywania wielwarstwowych spawów
- aktualne certyfikaty !!! – warunek konieczny
- j. niemiecki - co najmniej komunikatywne podstawy
- znajomość rysunku technicznego

Oferujemy
- zatrudnienie na umowę o pracę za pośrednictwem niemieckiej agencji pracy tymczasowej
- stawki godzinowe + diety + pełny pakiet socjalny
- cotygodniowe zaliczki na konto polskie lub niemieckie
- pomoc w sprawach formalnych  i organizacyjnych w j. polskim

Prosimy o przesyłanie CV na adres: Aplikuj. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w celu przeprowadzenia procesów rekrutacyjnych oraz przedstawiania ofert pracy.

Informujemy, że administratorem dobrowolnie podanych danych osobowych jest agencja pracy Tintschl Polska Sp. z o.o., ul. Waszyngtona 47A, 42-217 Częstochowa. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celach rekrutacyjnych i jedynie w tych celach przekazywane do pracodawców polskich i zagranicznych. Dane nie będą udostępniane innym podmiotom. Macie Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Informujemy, że współadministratorem przekazywanych danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawia 47, 00-630 Warszawa. który działa na mocy umowy z klientem publikującym ogłoszenie. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przechowywane na serwerze GoWork.pl dla klienta wyłącznie w celu dla których zostały przekazane. Wszelkie informacje odnośnie wniesienia sprzeciwu lub informacji o przetwarzaniu danych, posiadają Państwo w regulaminie Serwisu.

SPAWACZ MAG

Erfurt

Tintschl Polska Sp. z o.o.