Zeitmann jest liderem wśród agencji rekrutujących pracowników na rynek niemiecki. Istniejemy od 2011 i co roku dzięki nam pracę w Niemczech znajduje kilka tysięcy osób. Służymy wieloletnim doświadczeniem i kompleksowym wsparciem od pierwszego do ostatniego dnia zatrudnienia.

Spawacz aluminium 131, 141
Stuttgart

Obowiązki

  • spawanie elementów z aluminium metodą 131 i 141
  • spawane elementy  z branży automotive (elementy zawieszeń i napędów aut, felgi) i do przemysłu (elementy transmiterów energii, systemów napędów kolei liniowych, narzędzi skrawających)
  • obsługa spawarki automatycznej Fronius Trans Puls Synergic 4000
  • spawanie metodą TIG za pomocą spawarki Lorch T-Pro 300
  • kontrola jakości spawanych elementów
  • praca na trzy zmiany
  • praca zgodnie z rysunkiem technicznym

Wymagania

  • doświadczenie jako spawacz aluminium
  • ważne certyfikaty 131 i 141:
  • DIN EN ISO 9606-2 131 P FW 22 S t3.0 PF sl
  • DIN EN ISO 9606-2 131 P FW 22 S t1.5 PF sl
  • DIN EN ISO 9606-2 141 T FW 22 S t3 D50 PB sl
  • umiejętność obsługi spawarek Fronius i Lorch
  • dokładność i precyzja
  • gotowość do szybkiego wyjazdu
  • samochód na wyjazd
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie - ok. 1990 € netto/miesiąc (plus dodatki zmianowe) - przy założeniu 160 h w miesiącu i przy I klasie podatkowej)
  • możliwość nadgodzin
  • brak 'Zeitkonta' - wszystkie przepracowane godziny są wypłacane
  • zatrudnienie na umowie o pracę na niemieckich warunkach
  • darmowe mieszkanie
  • możliwość pobierania zaliczek
  • wsparcie naszych polskojęzycznych konsultantów przez cały okres trwania umowy
  • wsparcie w załatwianiu formalności w Niemczech

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Informujemy, że współadministratorem przekazywanych danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawia 47, 00-630 Warszawa. który działa na mocy umowy z klientem publikującym ogłoszenie. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przechowywane na serwerze GoWork.pl dla klienta wyłącznie w celu dla których zostały przekazane. Wszelkie informacje odnośnie wniesienia sprzeciwu lub informacji o przetwarzaniu danych, posiadają Państwo w regulaminie Serwisu.

Stuttgart

Ogłoszenie anonimowe