Dla naszego holenderskiego klienta, produkującego meble / kuchnie przemysłowe, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Spawacz 141 /136/135

Woerden

Zakres obowiązków:

  • spawanie oraz montaż kuchni przemysłowych
  • praca ze stala nierdzewną
  • praca na bazie rysunku technicznego

Wymagania

  • doświadczenie zawodowe jako spawacz 141 135 136
  • doświadczenie przy montażu
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • komunikatywna znajomość jezyka angielskiego
  • prawo jazdy kategorii B, mile widziane własne auto

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich
  • kontrakt na długo
  • atrakcyjne wynagrodzenie płatne co tydzień
  • możliwe nadgodziny
  • pokój jednoosobowy

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. Nr 101, poz. 922, ze zm.)\"

Woerden

JOBS.PL S.A.