Jako Kadry Serwis Sp. z o.o. działamy na rynku Pomorza Zachodniego świadcząc usługi dla przedsiębiorstw w zakresie wynajmu pracowników tymczasowych, rekrutacji i selekcji pracowników oraz doradztwa personalnego.
Obecnie dla naszego Klienta, poszukujemy Kandydatów/Kandydatek na stanowisko:
Spawacz 136
Miejsce pracy: ok.Albertville, Francja
Nr ref. Fr/09/18

Spawacz 136
Albertville
Fr/09/18

Obowiązki
- spawanie maszyn rolniczych,
- spawanie 135,136, 138 elementów pachwionowo, doczołowo, szlifowanie spawów, spawanie półautomatem, spawanie elementów na obrotniku

Wymagania
- Doświadczenie na podobnym stanowisku
- Aktualne certyfikaty

Oferujemy
- zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę,
- wsparcie koordynatora,
- atrakcyjne wynagrodzenie .

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji CV na adres: Aplikuj

W razie pytań proszę dzwonić na nr tel.: 531 641 084, 575 769 333.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych przesyłanych w aplikacjach, jest firma Kadry Serwis Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie przy ulicy Teofila Firlika 29. Dane osobowe są przetwarzane, archiwizowane oraz wykorzystywane w późniejszych w procesach rekrutacyjnych oraz w celu wykonywanie prac prowadzonych wyłącznie przez w/w firmę. Przesłane dane osobowe mogą zostać udostępnione podmiotom upoważnionym oraz współpracującym (potencjalnym pracodawcom).”

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.
Nie jest to oferta pracy tymczasowej.
11779 – numer wpisu do rejestru Agencji Zatrudnienia.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Kadry – Serwis Sp. z o.o. moich danych osobowych,
zawartych w niniejszym formularzu lub/i w innych przekazanych przeze mnie dokumentach,
w celu związanym z moim udziałem w niniejszym procesie rekrutacyjnym. Administratorem
danych osobowych jest Kadry – Serwis Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie 71-637, Ul. Teofila
Firlika 29.
W przypadku wyrażenia przedmiotowej zgody, Twoje dane osobowe będą przetwarzane w
celu związanym z prowadzeniem niniejszego procesu rekrutacyjnego z Twoim udziałem.
Dane osobowe mogą być udostępnione na rzecz potencjalnych pracodawców oraz mogą być
przekazane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Ci
prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest
dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Kadry - Serwis Sp. z o.o. moich danych osobowych,
w celu prowadzenia i administrowania przyszłymi procesami rekrutacyjnymi z moim
udziałem, w tym na otrzymywanie informacji o ofertach pracy. Administratorem danych
osobowych jest Kadry – Serwis Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie 71-637, Ul. Teofila Firlika 29.
celu prowadzenia i administrowania przyszłymi procesami rekrutacyjnymi z Twoim udziałem
oraz w celu wysyłania do Ciebie informacji o ofertach pracy. Dane osobowe mogą być
przekazane podmiotom upoważnionym np. potencjalnym pracodawcom na podstawie
przepisów prawa. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich
poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu

Informujemy, że procesorem przekazywanych danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawia 47, 00-630 Warszawa. który działa na mocy umowy z klientem publikującym ogłoszenie. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przechowywane na serwerze GoWork.pl dla klienta wyłącznie w celu dla których zostały przekazane. Wszelkie informacje odnośnie wniesienia sprzeciwu lub informacji o przetwarzaniu danych, posiadają Państwo w regulaminie Serwisu.

Spawacz 136

Albertville

KADRY SERWIS Sp. z o.o.