Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Sosnowiec - praca dodatkowa, wykładanie towaru

ikona Dodano: 07.06.2022

Opis oferty pracy:

SAVOIR Group Sp. z o.o.

Szanowni Państwo,
Jesteśmy Firmą świadczącą usługi promocji, merchandisingu i outsourcingu.
Aktualnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy kandydata na stanowisko:

Merchandiser (Serwisant – wykładacz towaru w markecie).

Market/lokalizacja: A u c h a n, ul. Zuzanny 20, Sosnowiec.

Tego rodzaju pracą zazwyczaj zainteresowane są osoby poszukujące możliwości dodatkowego zarobku (np. studenci/uczniowie-pełnoletni, osoby pracujące w niepełnym wymiarze czasu, osoby czasowo pozostające bez pracy, emeryci czy renciści).

Zadania:
- Dbanie o należytą ekspozycję towarów /wykładanie towaru na dziale chemicznym.
- Inne zadania związane z wykonywaniem serwisu.

Wymagania:
- Pełnoletność.
- Posiadanie a k t u a l n e j książeczki lub orzeczenia lekarskiego do celów sanitarno-epidemiologicznych.
- Dyspozycyjność w podanych poniżej dniach i godzinach.
- Ze względu na ciężar towaru mile widziani są mężczyźni.

Poniżej szczegóły dotyczące naszej oferty:
- Dni i godziny wykonywania pracy: poniedziałki, środy i piątki w godzinach porannych, pracę można rozpocząć już od godziny 6:00 czy 7:00.
- Ilość (limit) godzin do przepracowania w miesiącu: od 41 do 60, do ustalenia przed rozpoczęciem współpracy.
- Wynagrodzenie za 1 h pracy: 19,70 zł brutto.
- Umowa zlecenie z ZUS-em.
- Istnieje możliwość połączenia pracy z innym zajęciem – studiami, inną pracą, itp.

Oferta aktualna od zaraz.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aktualnego CV za pośrednictwem Lento.pl.

Prosimy o załączenie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach, niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości przez Savoir Group sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-672) przy ulicy Domaniewskiej 39A (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018r. o ochronie danych osobowych [Dz. U. z 2018 r poz. 1000]). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom oraz innym podmiotom związanym z procesami rekrutacyjnymi. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Klauzula informacyjna więcej
Sosnowiec - praca dodatkowa, wykładanie towaru
ikonaSosnowiec