Agencja Zatrudnienia Covebo Work Office Sp. z o.o. (KRAZ 1145) od ponad 15 lat skutecznie działa na rynku kierując polskich kandydatów do holenderskich i belgijskich przedsiębiorców. Dzięki konsekwencji w działaniach z każdym rokiem wzmacniamy pozycję naszej firmy na rynku. Nieustannie dążymy do idealnego połączenia ze sobą pracodawców i pracowników pod względem zawodowym jak i mentalnym. Jesteśmy dumni z nawiązanych relacji oraz pracowników zbierających pozytywne opinie pracodawców.

Sortowanie prasy i książek
Tilburg

Obowiązki:

  •  Praca wykonywana przy linii produkcyjnej
  •  Sortowanie prasy i książek
  •  Skompletowanie towarów zgodnie z zamówieniem klienta
  •  Przygotowanie i sprawdzenie towaru do odbioru przez klienta

Wymagania:
  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • Doświadczenie w pracach magazynowych mile widziane
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Prawo jazdy kat.B mile widziane

Oferujemy:
  • 10,63Euro brutto/godzinę
  • Umowę zawartą na warunkach holenderskich
  • Wypłatę wpływającą co 4 tygodnie na konto
  • Transport z Polski do Holandii GRATIS!
  • Zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF
  • Pomoc w organizacji transportu do Holandii
  • Transport do pracy na terenie Holandii
  • Pełne ubezpieczenie podczas pobytu
  • Opiekę polskich koordynatorów
  • Stały dostęp do paska wypłat, zestawienia przepracowanych godzin oraz innych dokumentów poprzez internetowy profil pracownika
  • 150 € zaliczki po pierwszym tygodniu pracy
  • 100 € gwarantowanego dodatku przy przepracowanych 1250 h
  • 120 zł w formie pakietu startowego zawierającego poszewkę na pościel, holenderską kartę do telefonu, słowniczek polsko-holenderski

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych dla Grupy Covebo Accent (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Informujemy, że procesorem przekazywanych danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawia 47, 00-630 Warszawa. który działa na mocy umowy z klientem publikującym ogłoszenie. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przechowywane na serwerze GoWork.pl dla klienta wyłącznie w celu dla których zostały przekazane. Wszelkie informacje odnośnie wniesienia sprzeciwu lub informacji o przetwarzaniu danych, posiadają Państwo w regulaminie Serwisu.

Tilburg

Covebo Work Office Sp. z o.o.