Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Sortowacz złomu, operator żurawia samojezdnego FUCHS, Atlas

Dodano: 05.12.2021
Umowa o pracę
Pełny etat

AMS Metal Sp. z o.o. jest firmą rodzinną zajmującą się recyklingiem metali nieżelaznych od ponad 23 lat. Działamy na rynku polskim i międzynarodowym. Firma systematycznie rozwija się i poszerza zakres swojej działalności. Oferujemy interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie nastawionej na nowoczesne technologie w branży recyklingu. Obecnie poszukujemy do naszego zespołu pracownika na stanowisko:

Sortowacz złomu, operator żurawia samojezdnego FUCHS, Atlas

Siemianowice Śląskie

Obowiązki

  • Obsługa żurawia samojezdnego FUCHS, Atlas,
  • Bieżąca kontrola stanu technicznego i konserwacja eksploatowanego  sprzętu,
  • Załadunek złomu AL do brykieciarek i paczkarek hydraulicznych,
  • Transport surowców i wyrobów gotowych na miejsce składowania,
  • Zabezpieczenie wsadu dla potrzeb linii do przerobu puszek aluminiowych,
  • Wykonywanie prac porządkowych na terenie zakładu.

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku minimum 12 miesięcy,
  • Uprawnienia na żurawie z chwytakiem do złomu kat. II ż – żurawie samojezdne, uprawnienia na koparki do 0,8 m[sup]3[/sup],
  • Wykształcenie zawodowe,
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie przy załadunku,
  • Sumienność, odpowiedzialność i zaangażowanie.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Wsparcie przy wdrożeniu się w obowiązki,
  • Możliwość zdobywania doświadczenia i rozwoju zawodowego,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej,
  • Ubezpieczenie grupowe na życie,
  • Dofinansowanie do posiłków.

Informujemy, że Administratorem danych jest AMS METAL Sp. z o.o. z siedzibą w Siemianowicach Śląskich. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.