Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Sortowacz Złomu

Dodano: 05.12.2021
Umowa o pracę
Pełny etat

AMS Metal Sp. z o.o. jest firmą rodzinną zajmującą się recyklingiem metali nieżelaznych od ponad 24 lat. Działamy na rynku polskim i międzynarodowym. Firma systematycznie rozwija się i poszerza zakres swojej działalności. Oferujemy interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie nastawionej na nowoczesne technologie w branży recyklingu. Obecnie poszukujemy do naszego zespołu pracownika na stanowisko:

Sortowacz Złomu

Siemianowice Śląskie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Sortowanie złomu AL,
  • Obsługa paczkarki,
  • Przygotowanie palet do transportu,
  • Wykonywanie ręcznych prac transportowych i porządkowych.

WYMAGANIA:

  • Mile widziane wykształcenie zawodowe,
  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Rzetelność, uczciwość, punktualność,
  • Otwartość na pracę w systemie dwuzmianowym w godzinach 06:00 - 14:00 lub 14:00 - 22:00.

OFERUJEMY:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyniku,
  • Umowa o pracę na pełny etat bezpośrednio u pracodawcy,
  • Praca od poniedziałku do piątku,
  • Dofinasowanie posiłków,
  • Odnowiona strefa pracownika i pomieszczenia socjalne,
  • Dofinasowanie do prywatnej opieki medycznej,
  • Ubezpieczenie grupowe na życie,
  • Program poleceń do pracy dla znajomych (płatny).

Informujemy, że Administratorem danych jest AMS METAL Sp. z o.o. z siedzibą w Siemianowicach Śląskich. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.