Ślusarz / Spawacz
Wiązowna

Firma ATS Display, producent regałów i mebli reklamowych poszukuje osób do pracy na produkcji w dziale ślusarni na stanowisku: ślusarz / ślusarz spawacz
Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za wykonywanie konstrukcji metalowej regałów reklamowych w siedzibie firmy w Wiązownie. Praca w trybie dwuzmianowym.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY LUDZI OTWARTYCH, AMBITNYCH I PEŁNYCH ENERGII.

OPIS STANOWISKA:
- Obsługa podstawowych narzędzi ślusarskich,
- przygotowywanie elementów do produkcji regałów,
- łączenie elementów ze sobą metodą spawania i zgrzewania,
- gięcie elementów z blachy,
- wykonywanie prototypowych konstrukcji,
- wzajemna pomoc współpracownikom,
- po okresie próbnym obsługa profesjonalnych maszyn ślusarskich,

OCZEKIWANIA:
- Znajomość podstawowych technik i narzędzi ślusarskich,
- podstawowa umiejętność spawania (osobom chcącym rozwijać swoje umiejętności umożliwiamy zdobycie odpowiednich uprawnień),
- Odpowiedzialność i samodzielność w realizacji powierzonych zadań,
- Nastawienie na rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji,

OFERUJEMY:
- Umowę o pracę,
- możliwość rozwoju i awansu, zgodnie ze ścieżką kariery,
- pracę nad ciekawymi projektami,
- prywatną opiekę medyczną,
- premię kwartalne uwarunkowane zaangażowaniem pracownika.

ATS Display Sp. z o.o.
ul. Boryszewska 22c
05-462 Wiązowna

Prosimy o dołączenie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowychzawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o ochronie Danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883)”.

Administratorem Twoich danych osobowych jest ATS Display Sp. z o.o. z siedzibą w Wiązownie (05-462), ul. Boryszewska 22 C. Podane przez Ciebie dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego.

Przesłanie do ATS Display Sp. z o.o. danych osobowych w zakresie szerszym, niż określony w art. 22 (1) Kodeksu pracy, stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez ATS Display Sp. z o.o.  w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę możną wycofać w dowolnym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Informujemy, że współadministratorem przekazywanych danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawia 47, 00-630 Warszawa. który działa na mocy umowy z klientem publikującym ogłoszenie. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przechowywane na serwerze GoWork.pl dla klienta wyłącznie w celu dla których zostały przekazane. Wszelkie informacje odnośnie wniesienia sprzeciwu lub informacji o przetwarzaniu danych, posiadają Państwo w regulaminie Serwisu.

Wiązowna