Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Ślusarz narzędziowy

Dodano: 06.09.2021

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa narzędzi warsztatowych i pomiarowych
  • Obsługa maszyn warsztatowych
  • Montaż, demontaż, konserwację i naprawę
  • Wykonywanie okresowych przeglądów narzędzi

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. zawodowe
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną (rysunek techniczny)
  • Dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, dokładność, zaangażowanie
  • Gotowość do podjęcia pracy dwuzmianowej

Mile widziane

  • Uprawnienia na wózki jezdniowe i suwnice
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w podobnym charakterze

To oferujemy

  • Pracę w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Wynagrodzenie podstawowe plus premie
  • Pakiet benefitów ( prywatna opieka medyczna, karta sportowa, dodatkowe ubezpieczenie, dofinansowanie na święta, paczki dla dzieci)
  • Perspektywy rozwoju i realizacji ambicji zawodowych

Benefity

  • dofinansowanie na święta
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • paczki świąteczne

Informujemy, że administratorem danych jest "Norlys" sp. z o.o. z siedzibą w Nowy sącz, ul. Zawiszy Czarnego 7 (dalej jako "administrator"). Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego i przez okres możliwości dochodzenia ewentualnych roszczeń. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie.
Ślusarz narzędziowy
Nowy Sącz
"Norlys" sp. z o.o.