Agencja Pracy Odonea Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ulicy Mariackiej 4, poszukuje pracownika dla swojego zagranicznego klienta na stanowisko:

ŚLUSARZ - MONTER
Francja

Praca na terenie: Francja, 80 km na południe od Genewy

na czas nieokreślony

(obowiązuje okres próbny)

Zadania:

  • przygotowanie pod spawanie: cięcie, zginanie, składanie
  • wykonywanie: balustrad, zbiorników, zbiorników cylindrowych, beleczek

Wymagamy:

  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • czytania rysunków technicznych
  • samodzielności w wykonywaniu zadań
  • prawa jazdy kat. B
Mile widziane:
  • znajomość języka francuskiego bądź angielskiego

Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki
  • 39 H/tyg., możliwość nadgodzin
  • darmowe zakwaterowanie (pokój jednoosobowy), 5 km od miejsca pracy
  • składki i ubezpieczenie we francuskim URSSAF
Osoby zainteresowane ofertą proszę o przesłanie CV na Aplikuj Kontakt telefoniczny 788 685 877 od pn. do pt. w godzinach 9:00 do 17:00.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Informujemy, że współadministratorem przekazywanych danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawia 47, 00-630 Warszawa. który działa na mocy umowy z klientem publikującym ogłoszenie. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przechowywane na serwerze GoWork.pl dla klienta wyłącznie w celu dla których zostały przekazane. Wszelkie informacje odnośnie wniesienia sprzeciwu lub informacji o przetwarzaniu danych, posiadają Państwo w regulaminie Serwisu.

Francja

Odonea sp.z o.o.