Dodano: 22.11.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
3800 - 4200 zł / miesiąc
subscribe
Powiadom mnie o podobnej ofercie

Nasza Firma produkuje rozjazdy kolejowe i tramwajowe. Jeśli szukasz stabilnego zatrudnienia w międzynarodowej firmie, dołącz do naszego zespołu!

ślusarz, montażysta
Bydgoszcz

Obowiązki

Praca w zespole dwu- lub trzyosobowym polegająca na montażu rozjazdu kolejowego lub tramwajowego, na podstawie rysunku technicznego. W pracy korzysta się z podstawowych narzędzi ślusarskich, narzędzi pomiarowych oraz suwnicy.
Wszystkim pracownikom organizujemy szkolenie z zakresu obsługi suwnic.

Wymagania

·       Doświadczenie w pracy ślusarza,
·       znajomość rysunku technicznego,
·       podstawowa znajomość narzędzi pomiarowych,
·       Umiejętność pracy w zespole,
·       Uprawnienia do obsługi suwnic z poziomu roboczego będą dodatkowym atutem

Oferujemy

Pewne i stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
 Ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna, karty sportowe, pakiet socjalny, kasę zapomogowo – pożyczkową,
Dofinansowanie do biletów miesięcznych,
"Kilometrówka" za dojeżdżanie rowerem,
Premia miesięczna i roczna

Kto jest administratorem Twoich danych osobowych?
„Administratorem Twoich danych osobowych jest Vossloh Cogifer Polska sp. z o. o. z siedzibą w Bydgoszczy, adres: ul. Ludwikowo 2, 85-502 Bydgoszcz.
W jakim celu i na jakiej podstawie prawnej przetwarzamy Twoje dane osobowe?
W ramach procesów rekrutacyjnych oczekujemy przekazywania danych osobowych (np. w CV lub życiorysie) jedynie w zakresie określonym w przepisach prawa pracy (art. 221 Kodeksu pracy). W związku z tym nie należy przekazywać nam informacji
w szerszym zakresie. W razie, gdy przesłane aplikacje będą zawierać dodatkowe dane, wykraczające poza zakres wskazany przepisami prawa pracy, ich przetwarzanie będziemy opierać na zgodzie (art. 6 ust. 1 lit. a RODO lub art. 9 ust. 2 lit. a RODO), wyrażonej poprzez jednoznaczną czynność potwierdzającą, jaką jest przesłanie dokumentów aplikacyjnych. Dane te jednak nie będą przez nas uwzględniane w procesie rekrutacji. Taką zgodę możesz wycofać w każdym czasie.
Pełną informację odnośnie przetwarzania
Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj: https://media.vossloh.com/media/dokumente/company/zertifikate/vco_1/Polityka_Prywatnosci_Vossloh_Cogifer_Polska_sp_z_oo.pdf