Praca Ślusarz / Balustrady (wynagrodzenie do 5400 netto/mc )

Dodano: 28.09.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
subscribe
Powiadom mnie o podobnej ofercie

HR Biznes Sp. z o.o. (KRAZ 22257), to zespół doświadczonej kadry zajmującej się pozyskiwaniem oraz rekrutacją najlepszych pracowników na polskim rynku.
Działamy od ponad 10 lat. Nasze doświadczenie w branży HR dzielimy z naszymi kandydatami, doradzając im i pomagając rozwiązać zawiłe kwestie kadrowe.

W związku z rozwojem firmy naszego Klienta poszukujemy wykwalifikowanych kandydatów na stanowisko:

Ślusarz / Balustrady (wynagrodzenie do 5400 netto/mc )
Buk
Ślusarz/2021/BUK

Obowiązki:

- samodzielne stanowisko,
- czytanie rysunków technicznych,
- obsługa elektronarzędzi i maszyn ślusarskich,
- mile widziane doświadczenie w branży produkcji balustrad i wystrojów wnętrz.

Wymagania:

- znajomość rysunku technicznego,
- precyzyjność,
- chęć do pracy.

Oferujemy:

- umowę o pracę przez Agencję maksymalnie do trzech miesięcy celem sprawdzenia posiadanych kwalifikacji
- przejęcie przez naszego Klienta na podstawie umowy o pracę,
- godziny pracy (6.00-14.00),
- pracę w kameralnym, 5 - osobowym zespole,
- możliwość rozwoju w strukturach firmy,
- konkurencyjne - wysokie wynagrodzenie,
- sukcesywny wzrost wynagrodzenia wraz z podnoszeniem kwalifikacji zawodowych,
ubiór roboczy.

W CV prosimy o zawarcie jednej lub dwóch poniższych klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.