Praca Ślusarz

Dodano: wczoraj

IQ Metal Sp. z o. firma produkcyjna z kapitałem zagranicznym z branży metalowej, w Szczecinie Dąbiu ul. Kniewska 7,  teren Parku Przemysłowego North West zatrudni:

Ślusarz
Szczecin

Obowiązki

  • Wiercenie, gwintowanie
  • Czyszczenie (szlifowanie) detali metalowych po cynkowaniu

Wymagania

  • Podstawowa znajomość rysunku technicznego oraz narzędzi pomiarowych
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane
  • Podstawowa znajomość obsługi elektronarzędzi (wiertarka, szlifierka, gwintownica)
  • Otwartość na pracę zespołową

Oferujemy

  • Zatrudnienie na o umowę o pracę,
  • Premia comiesięczna oraz premie za  pomysły usprawniające pracę-Kaizen,
  • Wprowadzenie, szkolenia, kursy, np. na operatora wózka widłowego
  • Darmowe owoce, napoje,
  • Karta Multisport, dofinansowanie karty sportowej,
  • doborowolne ubezpieczenie grupowe, świadczenia "wczasy pod gruszą", świąteczne,
  •  Dobrze wyposażone zaplecze socjalne
  • ·        Cykliczne imprezy firmowe z dobrym jedzeniem, prezentami, atrakcjami

Znajdziesz nas na Prawobrzeżu, w Szczecinie Dąbiu na terenie Parku Przemysłowego North West.

Dojazd autobusami miejskimi: 77, 96, 97, C - z Centrum ok.30minut

Prosimy dopisać klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez IQ Metal Sp. z o.o. ul. Kniewska 7; 70-846 Szczecin dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji zgodnie z RODO.
Klauzula informacyjna RODO dostępna pod adresem https://www.iqmetal.com/pl/about-us1/divisions01.html