Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Sklep internetowy bootky.pl zatrudni specjalistę d/s obsługi klienta

ikona Łomianki
ikona Dodano: 07.08.2022
ikona Umowa o pracę
ikona Pełny etat
ikona Stacjonarna
ua-flag наймемо працівників з України

Do naszego internetowego sklepu Bootky.pl w Łomiankach przy ul. Warszawskiej 26 poszukujemy osoby na stanowisko specjalisty d/s obsługi klienta i zamówień internetowych.

Sklep internetowy bootky.pl zatrudni specjalistę d/s obsługi klienta

Łomianki

Obowiązki

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za :
- kontakt mailowy i telefoniczny z naszymi klientami
- sprawdzanie i przygotowywanie zamówień oraz wysyłka zamówień do klientów sklepu internetowego
- wykonywanie integracji danych od naszych dostawców
- obsługa zamówień z allegro i ceneo
- kontakt z firmami kurierskimi
- kontakt z dostawcami
- miesięczne raporty i rozliczenia sprzedaży
- obsługę programu sprzedażowego

Wymagania

motywacji do pracy oraz nastawienia na realizację celów
odpowiedzialności i dyspozycyjności
mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie
- umowę o pracę
- szkolenie przygotowujące do pracy
- atrakcyjne wynagrodzenie + premia motywacyjna
- miłą atmosferę
- pracę w zgranym i pozytywnie nastawionym zespole
Jeśli nie boisz się nowych wyzwań a erotyka nie stanowi dla Ciebie tematu tabu, jesteś kreatywny i otwarty aplikuj do nas może właśnie na Ciebie czekamy.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

Klauzula informacyjna więcej
ikonaŁomianki
Lamirex S.C.