Ikona koszyka ofert
Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Serwisant automatów vendingowych

ikona Katowice
ikona Dodano:28.09.2022
ikona Umowa o pracę
ikona Pełny etat

Jesteśmy firmą prowadzącą sieć stołówek pracowniczych na terenie całego kraju. Od 17 lat koncentrujemy się na doświadczeniu usług gastronomicznych dla dużych firm oraz korporacji, zapewniając także automaty Vendingowe z napojami i przekąskami.

Serwisant automatów vendingowych
Katowice

Obowiązki

  • serwis urządzeń do sprzedaży żywności i napojów gorących
  • profesjonalna obsługa powierzonych punktów sprzedaży
  • dbanie o wzorową czystość punktów sprzedaży
  • dbanie o powierzone mienie

Wymagania

  • doświadczenie w obsłudze automatów vendingowych
  • najważniejszymi cechami kandydata są: odpowiedzialność i zaangażowanie
  • oczekujemy od kandydata zdolności manualnych i technicznych
  • wykształcenie min. zawodowe (preferowane techniczne)
  • wysoka kultura osobista – szukamy osób lubiących ład i porządek w miejscu pracy
  • aktualne prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • stabilną i ciekawą pracę
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • umowa o pracę, stawka 4000-4500 zł brutto
  • narzędzia niezbędne do pracy w tym także auto dostawcze,

Miejsce pracy to województwo śląskie, opolskie i dolnośląskie.

ikonaKatowice
Businessbar.Pl Sp. z o.o.