O nas:
Jesteśmy stabilną firmą zatrudniającą osoby do pracy w hotelach, przy utrzymaniu ich czystości .

Serwis sprzątający-Bydgoszcz

Bydgoszcz

Obowiązki

Obecnie poszukujemy osób:
-zainteresowanych pracą w hotelu na stanowisku: serwisu sprzątającego.

Pełny wymiar etatu praca w systemie dwuzmianowym 6-14. 14-22

Wymagania

Odpowiedzialność osoby to czystość pomieszczeń o ogólnym dostępie w całym budynku hotelowym zgodna ze standardem danego obiektu.

Oczekiwania z naszej strony to:
- solidność,
- dobra organizacja własnej pracy,
- mile widziana aktualna książeczka sanepid bądź gotowość do jej wyrobienia.

Oferujemy

Ze swojej strony oferujemy:
- fachowe przeszkolenie, stałe zatrudnienie, wynagrodzenie wypłacane terminowo.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: @
lub kontakt telefoniczny: kom. 609 528 956 w godz. 08:00 – 16:00.

Informujemy, że procesorem przekazywanych danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawia 47, 00-630 Warszawa. który działa na mocy umowy z klientem publikującym ogłoszenie. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przechowywane na serwerze GoWork.pl dla klienta wyłącznie w celu dla których zostały przekazane. Wszelkie informacje odnośnie wniesienia sprzeciwu lub informacji o przetwarzaniu danych, posiadają Państwo w regulaminie Serwisu.

Bydgoszcz

MR Clean Spółka z o.o.