Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Serwis sprzątający

Dodano: 29.11.2021
Umowa zlecenie
Pełny etat

Jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy Compass, jednej z największych firm gastronomicznych na całym świecie. Dla swoich Klientów świadczymy też pakiety tzw. usług wspierających.

Obecnie poszukujemy pracowników serwisów sprzątających

Serwis sprzątający

Dębica

Opis stanowiska

  • sprzątanie sal restauracyjnych, pomieszczeń magazynowych, pomieszczeń sanitarnych,
  • sprzątanie powierzchni biurowych (wycieranie kurzy, odkurzanie),
  • dbanie o powierzony sprzęt oraz czystość.

Wymagania

  • mile widziane doświadczenie w serwisach sprzątających,
  • aktualne badania sanitarno - epidemiologiczne.

Oferujemy

  • Szkolenia wprowadzające,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę,
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Bezpłatne posiłki pracownicze.
  • Zatrudnienie w stabilnej, międzynarodowej firmie.

Dębica
Compass Group Poland