Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Senior QA Engineer

Dodano: 02.10.2021

Senior QA Engineer

Gdynia
PL46225

Dla naszego klienta z branży telekomunikacyjnej poszukujemy Senior QA Engineera, który dołączy do zespołu pracującego nad rozwiązaniami R&D w obszarze sieci kablowych, SDN, Data & Video etc.

Opis stanowiska:

  • projektowanie i wdrażanie planów testów;
  • projektowanie i rozwój frameworków testowych;
  • tworzenie testów automatycznych;
  • optymalizacja potoku CI;
  • praca produktowa;
  • współpraca w zespole Scrum w płaskiej strukturze organizacyjnej.

 Wymagania:

  • znajomość języka Python;
  • znajomość frameworka testowego PyTest;
  • znajomość narzędzi CI;
  • znajomość Dockera.

Mile widziane:

  • znajomość zagadnień sieciowych;
  • znajomość Kubernetesa.

 Oferujemy:

  • umowę o pracę lub kontrakt B2B;
  • multisport;
  • prywatna opieka medyczna;
  • ubezpieczenie na życie;
  • lekcje języka angielskiego;
  • szkolenia;
  • możliwość pracy z biura w Gdyni lub pracę 100% zdalną.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Gdynia
Devire Sp. z o.o.