Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Sekretarz / Sekretarka

ikona Dodano: 16.05.2022

Twój zakres obowiązków

  • rejestracja i organizacja wizyt gości oraz ich przyjmowanie;
  • odbieranie telefonów, przyjmowanie i wysyłanie korespondencji firmowej oraz przesyłek kurierskich, rejestracja korespondencji;
  • rezerwacja sal konferencyjnych;
  • prowadzenie kalendarza spotkań;
  • dbanie o prawidłowy przepływ informacji w firmie;
  • udział w spotkaniach i przygotowywanie sprawozdań z ich przebiegu;
  • Redagowanie pism na zlecenie Zarządu;

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie;
  • Doświadczenie w prowadzeniu sekretariatu;
  • Umiejętności obsługi urządzeń biurowych;
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • Bardzo dobrej znajomość Ms Windows, pakietu MS Office;

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie z międzynarodowym kapitałem o ugruntowanej pozycji rynkowej w oparciu o umowę o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • benefity pozapłacowe np. prywatną opiekę medyczną;
  • ubezpieczenie grupowe;
  • możliwość szkoleń zawodowych;
  • dobrą atmosferę pracy;

O nas

Dynamicznie rozwijająca się firma z Tarnowa Podgórnego, o ugruntowanej, ponad 20 letniej, tradycji w zakresie produkcji opakowań z tworzyw sztucznych, poszukuje osoby na stanowisko:

Klauzula informacyjna więcej
Sekretarz / Sekretarka
ikonaTarnowo Podgórne
Gizeh Dispoform Sp. z o.o.