Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Sekretarka / Sekretarz

Dodano: 09.11.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
2200 - 3000 zł / miesiąc

Firma GRUPA FEWATERM SP. Z O. O. S. K. z siedzibą w 33-180 Gromnik, ul. Krynicka 4, zatrudni pracownika na stanowisko Sekretarka / Sekretarz

Sekretarka / Sekretarz
Chełm

Obowiązki

  • Nadzorowanie i koordynowanie pracy sekretariatu
  • Obsługa urządzeń biurowych w zakresie przyjmowania i łączenia rozmów, przekazywania niezbędnych informacji, wydruku informacji, sporządzania dokumentów na potrzeby przełożonego
  • Ewidencja poczty i przesyłek przychodzących i wychodzących, sortowanie i rozdysponowanie do adresata
  • Reprezentowanie firmy i obsługa Gości firmy w recepcji
  • Wykonywanie poleceń przełożonego dotyczących zajmowanego stanowiska, przygotowanie zleconej korespondencji
  • Nadzór i dbałość o właściwy i terminowy przepływ dokumentów.

Wymagania

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku sekretarka, pracownik biurowy
  • Biegła obsługa pakietu MS Office i urządzeń biurowych
  • Bardzo dobra organizacja pracy, dokładność
  • Otwartość, komunikatywność, kreatywność
  • Prezencja, miła aparycja
  • Umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach

Praca w Chełmie

Zainteresowany? Wyślij swoje aktualne CV wraz z zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: Aplikuj lub zadzwoń 7 3 0 0 0 7 1 1 5

Chełm
GRUPA FEWATERM SP. Z O. O. S. K.