Praca Sekretarka/Sekretarz

Kraków
Dodano: 12.11.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
2600 - 4000 zł / miesiąc

Jesteśmy "Agencją Pracy" i zajmujemy się szeroko rozumianym doradztwem personalnym. Dla naszego Klienta - lidera w branży Administracja poszukujemy osób, które są zdecydowane na pozytywną zamianę i chcą kontynuować swoją karierę zawodową wraz z pracodawcą, którego reprezentujemy.

Sekretarka/Sekretarz
Kraków

Wymagania

Czego oczekujemy:

- wykształcenia min. średniego,

- doświadczenia na podobnym stanowisku,

- doskonałej obsługi komputera,

- znajomości podstaw rachunkowości i racjonalnej gospodarki finansowej,

- sumienności, terminowości, staranności.

Obowiązki

Twoje obowiązki:

- redagowanie pism i dokumentów,

- ewidencjonowanie korespondencji przychodzącej i wychodzącej, obsługa poczty mailowej i linii telefonicznej,

- organizacja spotkań, narad i przyjmowania gości firmy,

- nadzór nad wydatkami osobowymi i materiałowymi, raportowanie i sporządzanie zestawień,

- koordynacja delegacji służbowych, ich rozliczanie.

Oferujemy

Co możemy zaoferować:

- umowę o pracę,

- pakiet socjalny,

- szkolenia.