Polski Oddział Niemieckiej Firmy Transportowo-Spedycyjnej zatrudni Pracownika na stanowisko:

SAMODZIELNY SPEDYTOR MIĘDZYNARODOWY i/lub KRAJOWY
Częstochowa

Wymagania:

  • Doświadczenie w branży spedycyjnej
  • Samodzielna organizacja pracy
  • Własna baza kontaktów, z której będziesz mógł korzystać pracując u nas.
Klienci z którymi przychodzisz do nas i których zdobędziesz w okresie zatrudnienia w naszej firmie, są obsługiwani wyłącznie przez Ciebie.Nie podpisujemy umowy o zakazie konkurencji. Twoi klienci pozostaną Twoimi, nawet w przypadku ewentualnego zakończenia współpracy.

Oferujemy:

  • Bardzo atrakcyjny, przejrzysty i sprawiedliwy system wynagrodzeń składający się z wynagrodzenia zasadniczego, premii oraz wielu dodatków.
  • Wysokość wynagrodzenia podstawowego, zależy od Twojego wkładu w rozwój firmy, a premia jest zależna tylko wyłącznie od Twoich wyników !
  • Umowę o pracę na czas nieokreślony zaraz po trzy- lub sześciomiesięcznym okresie próbnym/określonym (ten czas zależy tylko od Ciebie !)
  • Wszystkie nasze ustalenia znajdują się w formie pisemnej na umowie o pracę – gramy uczciwie !
  • Możliwość pracy w systemie Home Office w wyjątkowych  sytuacjach. Twoje zaangażowanie oceniamy na podstawie osiąganych wyników i poziomu obsługi klientów, a nie na podstawie przepracowanego czasu pracy.
  • Pracę w znanej na rynku międzynarodowym firmie, będącej bardzo dobrym płatnikiem - Ponad 1000 pozytywnych ocen płatnika od przewoźników na giełdzie Trans i zero ocen negatywnych.
  • Kameralną, niekorporacyjną atmosferę w pracy, bez stałego i męczącego nadzoru przełożonych. Jeśli „wszystko gra” można powiedzieć, że jesteś „sam sobie szefem”

Zakres obowiązków:

  • Zdobywanie i realizowanie zleceń na podstawie swoich klientów, bazując na jednostkach pracujących dla grupy MICHL lub spedycyjnych
  • Opieka nad swoimi klientami oraz rozbudowa kontaktów w branży spedycyjnej

Nie obciążamy spedytorów wykonywaniem zadań związanych z księgowością, dokumentami, fakturami, windykacją itp.Nasz zespół składa się obecnie z 20-tu pracowników. Zajmujemy reprezentatywne piętro w nowym biurowcu w pobliżu centrum Katowic.Nie szukamy ludzi na kilka miesięcy, lecz na lata (średni czas pracy w naszej firmie to ponad 7 lat)!Jeśli jesteś dobry(a) w tym co robisz, a obecny pracodawca nie daje ci sensownej motywacji do rozwoju, przyjdź do nas! Porozmawiaj! Pokażemy ci naszą filozofię, a może zostaniesz z nami na dłużej!

Aplikacje prosimy kierować za adres:

Więcej informacji o nas www.michl-polska.com lub www.michl-gruppe.de
Sprawdź nas:  timo: 044378; trans: 5981

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Informujemy, że procesorem przekazywanych danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawia 47, 00-630 Warszawa. który działa na mocy umowy z klientem publikującym ogłoszenie. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przechowywane na serwerze GoWork.pl dla klienta wyłącznie w celu dla których zostały przekazane. Wszelkie informacje odnośnie wniesienia sprzeciwu lub informacji o przetwarzaniu danych, posiadają Państwo w regulaminie Serwisu.

Częstochowa

Michl Polska sp.z o.o.