Praca Samodzielny Specjalista ds. Marketingu

Dodano: dzisiaj
subscribe
Powiadom mnie o podobnej ofercie

Jeżeli lubisz pracę z ludźmi i konsekwentnie osiągasz stawiane sobie cele zapraszamy do złożenia aplikacji. Nieustający rozwój firmy Wrobud Sp.zo.o. dewelopera i właściciela autoryzowanych Salonów i Serwisów marek KIA, DS Automobiles, Citroen oraz Peugeot powoduje, że poszukujemy Pracowników na stanowisko:

Samodzielny Specjalista ds. Marketingu

Wałbrzych

Zakres zadań:

-współtworzenie i realizacja planów marketingowych
-tworzenie treści tekstowych (PR, materiały reklamowe itp.) z zachowaniem obowiązujących standardów
-rozwój i aktualizowanie stron www opartych na WP
-rozwój i aktualizowanie profili internetowych i mediów społecznościowych
-koordynacja działań związanych z organizacją oraz udziałem w eventach promocyjnych, targach, wystawach
-utrzymywanie kontaktu z mediami i agencjami reklamowymi w zakresie realizacji określonych zadań
-współpraca z Pracownikami firmy odpowiedzialnymi za sprzedaż i obsługę Klienta

Wymagania:

-wykształcenie średnie, najlepiej kierunkowe lub półroczne doświadczenie na podobnym stanowisku
-rzetelność i zaangażowanie w podejściu do wykonywanych zadań
-kreatywność i dynamizm w działaniu
-umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
-dobra organizacja pracy
-czynne prawo jazdy kategorii B
-mile widziane umiejętności w zakresie fotografii i grafiki komputerowej

Oferujemy:

-stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
-atrakcyjne wynagrodzenie
-pracę w doświadczonym zespole i możliwość rozwoju

Wałbrzych
„Wrobud” Sp.z o o