Ikona koszyka ofert
Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Samodzielny księgowy/Samodzielna księgowa

ikona Warszawa
ikona Dodano:dzisiaj
ikona Umowa o pracę
ikona Pełny etat
ikona Stacjonarna

Firma GK Capital poszukuje do swojego zespołu osoby na stanowisko: Samodzielny Księgowy/Samodzielna Księgowa ze znajomością kadr i płac.
- praca stacjonarna (z możliwością trybu hybrydowego) w dogodnej lokalizacji - Warszawa - Żoliborz, w pobliżu stacji metra Marymont.

Samodzielny księgowy/Samodzielna księgowa

Warszawa

Obowiązki:

  • prowadzenie pełnej księgowości,
  • sporządzanie deklaracji podatkowych, tj. CIT, PIT, VAT, JPK, ZUS,
  • przygotowywanie rocznych sprawozdań finansowych,
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi, m. in. US, GUS, ZUS,
  • samodzielne sporządzanie list płac,
  • rozliczanie umów cywilnoprawnych, umów o pracę,
  • przygotowywanie dokumentów do umów o pracę i zleceń,
  • zakładanie i prowadzenie akt osobowych pracowników,
  • ustalanie uprawnień do wynagrodzenia chorobowego, zasiłku chorobowego, zasiłku opiekuńczego, wynagrodzenia za czas urlopu,
  • wprowadzanie przelewów bankowych.

Wymagania:

  • doświadczenia w prowadzeniu ksiąg handlowych (min. 5 lat),
  • doświadczenia w naliczaniu wynagrodzeń (min. 3 lata),
  • znajomości zagadnień księgowych, przepisów podatkowych, prawa pracy, przepisów z zakresu ubezpieczeń społecznych,
  • doświadczenia w sporządzaniu sprawozdań finansowych oraz deklaracji podatkowych (m.in. VAT, CIT, PCC),
  • znajomość rozliczeń transakcji zagranicznych (wewnątrzwspólnotowych i pozaunijnych) oraz transakcji walutowych.

Działamy na: Symfonia, Comarch Optima, Płatnik.
W razie pytań zapraszam do kontaktu

785 440 083

Klauzula informacyjna więcej
ikonaWarszawa
Main Partners Sp. z o.o.