Zakład Pracy Chronionej Clar System zatrudni panie z orzeczeniem o niepełnosprawności na stanowisko Salowa

Salowa

Iława

Obowiązki

- utrzymywanie czystości na podległym oddziale

Wymagania

- schludność
- dokładność
- orzeczenie o niepełnosprawności
- mile widziane doświadczenie w sprzątaniu

Oferujemy

- umowę o pracę na cały etat
- 2000zł brutto
- pracę w miłej atmosferze
- możliwość zwrotu kosztów za leki, dojazdy do pracy, okulary, wczasy itd.

Zapraszamy do kontaktu: 785 856 041

M

Mi zniszczyli zdrowie. Mają teraz sprawę w sądzie

Bobson

Ludzie nie idzcie tam!!!! Mobing pełną gębą. Wykorzystują ludzi niepełnosprawnych każąć im robić niepłatne nadgodziny bo nie ma ludzi. Zamiast urlop rehabilitacyjny ludzi musza pracować za darmo nadgodziny. W dodatku oszukują ludzi niepełnospranych na czas pracy. Tą firmą powinna zająć się inspekcja pracy. Jest tragedia. Obserwuje tą firme od dłuższego czasu w kilku miejscach. W Poznańskim i Inowrocławskim szpitalu tragedia!

Przemo

Pracowalem jako sprzatacz obiektu basen w tej firmie na nockach na termach maltanskich w poznaniu 3000 netto umowa pelen etat super atmosfera wspaniali wspolpracownicy mozliwosc awansu premie kasa zawsze na czas nawet czasem wczesniej !!!