Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Roznoszenie ulotek - praca na umowę

Dodano: 02.12.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
2800 - 3500 zł / miesiąc

Górnośląski Zakład Obsługi Gazownictwa Sp. z o. o. w Zabrzu działa na rynku od grudnia 2000 r. Opierając się na wysoko wykwalifikowanej kadrze oraz bogatym zapleczu technicznym firma stara się w pełni sprostać oczekiwaniom swoich Klientów, oferując usługi w zakresie budowy stacji CNG i LNG, budowy i modernizacji stacji redukcyjno-pomiarowych, antykorozji czynnej i biernej, bezwykopowej renowacji gazociągów.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Roznoszenie ulotek - praca na umowę
Zabrze
KR/GW/07_2021

Obowiązki
Rozwieszanie ogłoszeń na terenie wybranych miejscowości województwa śląskiego

Wymagania
- prawo jazdy kat. B
- dobra orientacja w terenie
- sumienność

Szanowni Państwo,
Ochronę Państwa danych osobowych, prywatności i przestrzegania praw w zakresie gromadzenia, przetwarzania i przekazywania danych osobowych opieramy na obowiązujących aktach prawnych, w szczególności na Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Szczegółowe informacje znajdą Państwo na naszej stronie internetowej w zakładce RODO: https://gzog.pl/obowiazek-informacyjny