Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Rozdawanie wejściówek / Podstawa + 25zł od wejścia! / Od zaraz!

Dodano: dzisiaj
Umowa zlecenie
Część etatu
3500 - 6000 zł / miesiąc
subscribe
Powiadom mnie o podobnej ofercie

Szukasz dodatkowego lub stałego źródła dochodu?
Nie masz doświadczenia, ale potrzebujesz pieniędzy?
Zbierasz na konkretny cel, musisz opłacić studia, bądź czynsz, a może masz inne wydatki?
W związku z poszerzeniem naszego teamu poszukujemy osób do promowania naszego klubu.
Bardzo prosta praca, w której odnajdą się osoby bez doświadczenia.
Wystarczy pozytywne nastawienie oraz zaangażowanie.
Nasze lokale mieszczą się w samym centrum Sopotu i Gdańska!

Rozdawanie wejściówek / Podstawa + 25zł od wejścia! / Od zaraz!
Gdańsk

Jakie są obowiązki Promotora?
Szukamy pozytywnych, wygadanych, lubiących kontakt z ludźmi osób, które dołączą do naszej ekipy. Nasze zadanie to polecanie lokalu – przedstawiamy ofertę i zachęcamy do udziału w imprezach.
Rozdajemy wejściówki, zapraszamy klientów do odwiedzenia naszego lokalu, informujemy o ofercie, jaką mamy danego dnia.
To Twoja szansa na zarobienie fajnych pieniędzy, a praca w naszym zespole będzie przyjemnością, a nie obowiązkiem! U nas możesz liczyć na super ekipę zgranych, młodych ludzi oraz luźne, elastyczne warunki współpracy.

Czego oczekujemy od Ciebie?

  • dyspozycyjności minimum 3 dni w tygodniu - warunek konieczny!
  • pełnoletności,
  • gotowości do podjęcia pracy w godzinach nocnych (zmiany 7h w przedziale czasowym 20-6 rano).
  • otwartości, uśmiechu zaangażowania :)

Co możemy zaoferować?

  • wypłaty co tydzień rzędu 800-1500zł (w zależności od przepracowanych dni, PODSTAWA + WYSOKA PROWIZJA OD WEJŚCIA)
  • Szkolenie oraz wsparcie doświadczonego zespołu,
  • umowę zlecenie, wypłatę co piątek na konto bankowe,
  • elastyczny grafik, co tydzień układany na nowo,
  • przyjazną atmosferę, gdzie doceniamy pracownika za jego zaangażowanie,

Nie czekaj! Weź ze sobą kolegę/koleżankę i prześlijcie swoje zgłoszenie!
Wyślij CV lub wiadomości do mnie na PRIV! :)
Zapraszam do wysyłania CV lub wiadomości z IMIENIEM, WIEKIEM, NUMEREM TELEFONU na adres : Aplikuj lub pod numer 531007250.

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych dokumentach w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE."