Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Rekruter ZDALNY z językiem Niemieckim!

Dodano: 21.11.2021
Inny
Inny
Praca zdalna
Rekrutacja zdalna

Agencja pośrednictwa pracy oraz doradztwa personalnego Staffing PRO SP. Z.O.O zarejestrowana pod nr KRAZ 23196

Poszukuje Rekruterki/Rekrutera lub pracownika działu rekrutacji z językiem Niemieckim do współpracy z naszą agencją.
Zajmujemy się kompleksową obsługą branży automotive, spedycyjnej , logistycznej i produkcyjnej.

Działalność agencji opiera się na:

  • zatrudnianiu pracowników tymczasowych

  • rekrutacjach jednorazowych dla naszych klientów

  • szeroko pojętym marketingu rekrutacyjnym

Potrzebujemy rekruterka/ erki do pozyskiwania kandydatów do branży automotive,spedycyjnej,produkcyjnej i logistycznej.
Posiadamy projekty do zagospodarowania na terenie Polski.

Pozyskujemy projekty bez pośredników z Polski co dodatkowo wpływa na wysokie prowizje dla rekruterki/ka.

Oczekujemy:

  • znajomości języka polskiego i niemieckiego w stopniu komunikatywnym

  • minimum rocznego doświadczenia na stanowisku rekrutera

Rekruter ZDALNY z językiem Niemieckim!

Zgorzelec

Obowiązki

Jako rekruterka/ er będziesz pracował/a zdalnie. Twoim zadaniem będzie szukać kandydatów według otrzymanego profilu.

Dostarczysz kandydatom podstawowych informacji odnośnie stanowisk pracy.

Wszystkie kwestie negocjacji stawek i podpisania umowy znajdują się po naszej stronie.

Wymagania

Oferujemy

Jeżeli sprawdzisz się w tym zawodzie i uda się Nam nawiązać wartościową współpracę to będziesz miał możliwość zatrudnić się u nas na stałe.

Pojawią się również inne możliwości zarobkowe ze względu na szerokie spektrum działalności firmy.

Wynagrodzenie jakie otrzymasz od nas w zależności od firmy rozbija się na :

  • wysoką prowizję jednorazową

  • prowizje liczoną od każdej przepracowanej przez zrekrutowanego przez Ciebie kandydata nawet przez 18miesięcy!

 Wszystkie osoby chętne prosimy o wysłanie CV.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Zgorzelec
Staffing Pro Sp. z o.o.