Agencja Zatrudnienia KBTI (cert. 9154) poszukuje osób na stanowisko: rekruter/pracownik biurowy

rekruter/B2B Belgia

Hoogstraten

Obowiązki

- rekrutacja pracowników ( przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych, dodawanie ogłoszeń, weryfikacja kandydatów)
- obsługa wewnętrznego systemu
- kontakt z klientem
- dbanie o dobre relacje z klientami
- przygotowywanie kontraktów
- inne prace administracyjne

Wymagania

- własne mieszkanie na terenie Belgii
- znajomość języka angielskiego i holenderskiego
- prawo jazdy
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- znajomość pakietu MS Office

Oferujemy

- stały kontrakt
- atrakcyjne wynagrodzenie

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim na adres mailowy Aplikuj w temacie wpisując: rekruter/pracownik biurowy
Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Informujemy, że współadministratorem przekazywanych danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawia 47, 00-630 Warszawa. który działa na mocy umowy z klientem publikującym ogłoszenie. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przechowywane na serwerze GoWork.pl dla klienta wyłącznie w celu dla których zostały przekazane. Wszelkie informacje odnośnie wniesienia sprzeciwu lub informacji o przetwarzaniu danych, posiadają Państwo w regulaminie Serwisu.

Hoogstraten

KBTI Poland