Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Rekruter

ikona Dodano: 18.05.2022

Twój zakres obowiązków

  • Twoim głównym zadaniem będzie wspieranie firmy poprzez rekrutowanie wykwalifikowanych inżynierów branży automatyki oraz systemów SCADA & MES.
  • Kompleksowe przeprowadzanie procesu rekrutacyjnego (od utworzenia ogłoszenia do złożenia finalnej oferty kandydatowi)
  • Prowadzenie działań z zakresu employer branding
  • Przygotowywanie umów dla kandydatów

Nasze wymagania

  • 2-3 lata doświadczenia w rekrutacji
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie C1
  • Odpowiedzialność i proaktywne podejście
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów i budowania relacji z innymi ludźmi

Mile widziane

  • Dobra znajomość technologii PLC, HMI, SCADA & MES

To oferujemy

Będąc częścią Epcido, dołączysz do przyjaznego, wysoko wykwalifikowanego zespołu w zróżnicowanej i satysfakcjonującej pracy z możliwościami rozwoju. Do realizacji naszych projektów wykorzystujemy najnowsze technologie i fachowe planowanie. Zawsze upewniamy się, że w każdym aspekcie naszej działalności postępujemy właściwie i cenimy naszych pracowników.

Benefity

  • Competitive salary adequate to your skills
  • Annual bonus
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • spotkania integracyjne
  • parking dla pracowników

Aplikowanie

  • Prześlij swoje CV w języku angielskim z dokładnym opisem obowiązków w poprzednich miejscach pracy
  • Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami
  • UWAGA! Twoją aplikację otrzymujemy dopiero po wypełnieniu krótkiego formularza aplikacyjnego, do którego zostaniesz przekierowany/a po naciśnięciu na pole "Aplikuj"

Epcido Sp. z o.o.

Od 2016 roku Epcido specjalizuje się w wykonywaniu instalacji, serwisowaniu i uruchamianiu centrów dystrybucyjnych w Ameryce Północnej i Europie. Nasi wykwalifikowani i zmotywowani technicy i kierownicy projektów budują złożone systemy magazynowe i instalują zautomatyzowane urządzenia do dystrybucji handlu elektronicznego. Epcido jest częścią firmy inżynierskiej Eltronic Group, która działa w ramach megatrendów: automatyzacja i cyfryzacja, power-to-x oraz x-to-power. Dzisiaj Grupa Eltronic liczy ponad 1000 pracowników na całym świecie.

Klauzula informacyjna więcej
Rekruter
ikonaWarszawa