Jesteśmy polską firmą szkoleniowo-doradczo-rozliczeniową specjalizującą się w dostarczaniu najlepszej jakości rozwiązań z zakresu analizy i rozliczania czasu pracy kierowców, kadr i płac oraz księgowości. Z uwagi na intensywny rozwój firmy poszukujemy:

Regionalny Przedstawiciel Handlowy
Świebodzin
praca na terenie województwa lubuskiego

Obowiązki

  • analiza potencjału sprzedażowego podległego terenu oraz opracowywanie planów działania
  • sporządzanie raportów i analiz obecnej sytuacji biznesowej
  • stałe utrzymywanie i rozwijanie relacji z klientami
  • realizacja planów sprzedażowych
  • spotkania z potencjalnymi klientami
  • badanie potrzeb i doradztwo dla klientów
  • doradztwo w zakresie ustawy o czasie pracy kierowców oraz prawa pracy

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe
  • doświadczenie w sprzedaży usług w segmencie B2B
  • znajomość technik sprzedaży
  • komunikatywność, odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole
  • dobra organizacja pracy
  • sumienność
  • znajomość MS Office oraz systemów CRM
  • prawo jazdy kategorii B
  • mile widziana znajomość branży transportowej

Oferujemy

  • bardzo dobre warunki finansowe z atrakcyjnym systemem motywacyjnym
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, laptop)
  • szkolenia i możliwości rozwoju zawodowego
  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • pakiet opieki medycznej

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych dokumentach w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE."

Informujemy, że Administratorem danych jest SRW Sp. z o.o. z siedzibą w Mikołowie przy ul. Wrzosowej 2. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Świebodzin

SRW Sp. z o.o.