Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Regionalny Kierownik Sprzedaży i Inwestycji

ikona Dodano: 10.05.2022

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna sprzedaż i realizowanie planów sprzedażowych, prezentacja asortymentu producenta (oprawy led, rozwiązania), doradztwo, prowadzenie projektów Inwestycyjnych
  • Aktywne pozyskiwanie nowych firm i klientów związanych z obsługą budów, modernizacji zakładów przemysłowych, magazynów, centr logistycznych, galerii handlowych, obiektów użyteczności publicznej, dróg, ulic
  • Przygotowywanie danych do projektów, ofert, prezentacji, prowadzenie negocjacji biznesowych
  • Nawiązywanie i rozwijanie bardzo dobrych relacji z klientami w powierzonych regionach
  • Udział w targach branżowych
  • Sprzedaż przetargowa
  • Budowa bazy klientów i inwestycji – stała praca na CRM, wykonywanie raportów

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży na samodzielnym stanowisku - rynek B2B – oświetlenia obiektów przemysłowych, architektów, projektantów elektrycznych, firm wykonawczych, instalatorów, hurtowni elektrycznych, elektrotechnicznych i budowlanych
  • Samodzielność w działaniu, bardzo dobra organizacja i planowanie pracy
  • Prawo jazdy kat. B, obsługa komputera (pakiet MS Office)

Mile widziane

  • Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta m.in. inwestycyjnego, projektantów, instalatorów
  • Znajomość lokalnych rynków oświetleniowych, budowlanych, rynku potencjalnych inwestorów

To oferujemy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Szkolenia
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, tablet, laptop, samochód służbowy)
  • Możliwość pracy polskiej firmie projektującej i produkującej najnowocześniejsze wyroby w swojej branży;
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole;
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego w prężnie rozwijającej się firmie.

PERFAND ANDRZEJ TRAWINSKI

PERFAND LED to polska marka w sektorze oświetlenia LED i nowoczesny zakład produkcyjny na Dolnym Śląsku. W procesie tworzenia innowacyjnych opraw oświetleniowych została skupiona w jednym miejscu wyspecjalizowana kadra ludzi.

Produkowane w PERFAND LED oprawy oświetleniowe poza unikalnym i nowoczesnym designem wyróżniają się energooszczędnością – łączą niską moc z emisją dużej ilości światła co ma niezwykle istotne znaczenie dla optymalizacji kosztów energii i ochrony środowiska naturalnego.

Klauzula informacyjna więcej
Regionalny Kierownik Sprzedaży i Inwestycji
ikonaWarszawa
Perfand Andrzej Trawiński