Dla naszego Klienta z branży retail – lidera w sprzedaży rozwiązań dla osób niesłyszących, poszukujemy Kandydata na w/w stanowisko.

Regionalny Kierownik Sprzedaży
Przemyśl
RKS/2017/OW

Obowiązki

  • Zarządzanie siecią punktów handlowych,
  • Dbałość o zapewnienie funkcjonowania sklepów zgodnie ze standardami firmy oraz zarządzanie wskaźnikami KPI,
  • Systematyczna analiza i monitoring pracy personelu,
  • Przeprowadzanie szkoleń wewnętrznych, rekrutacja oraz motywowanie podległego zespołu,
  • Realizacja planów sprzedażowych na terenie Polski Południowej,
  • Przygotowanie cyklicznych raportów sprzedażowych,
  • Analiza rynku,
  • Ścisła współpraca z kadrą managerską;

Wymagania

  • Doświadczenie w branży retail (minimum 3 lata),
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • Dobra znajomość języka angielskiego (poziom B2),
  • Nastawienie na realizację założonego celu,
  • Gotowość do częstych podróży służbowych,
  • Rozwinięte zdolności organizacyjne, planistyczne oraz analityczne,
  • Umiejętność przekazywania wiedzy;

Oferujemy

  • Umowę o pracę,
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia oraz premie,
  • Niezbędne narzędzia służbowe (telefon, samochód),
  • Pakiet benefitów,
  • Możliwość realizacji własnych rozwiązań i pomysłów;

Aplikacje proszę przesyłać klikając w przycisk "aplikuj".

Jednocześnie zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Na dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić poniższą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w niniejszej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. O ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133 poz.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Michalina

Firma bardzo profesjonalna, kilkunastoletnie doświadczenie w branży przejawia się u nich chociażby w podejściu do pracownika, widać, że bardzo stawiają na ludzi i zdecydowanie wychodzą naprzeciw aktualnym potrzebom osób szukających pracę.

Natalia

@MarysiaK powiedz coś więcej o tym dlaczego jesteś zadowolony z pracy w GRUPA MOST WANTED! Sp. z o.o. @zadowolony mógłbyś powiedzieć o warunkach pracy jakie są? Na jakim stanowisku pracujesz? Takie informacje są ważne dla osób, które zastanawiają się nad aplikacją do firmy.

minimal

Fajnie, że mają sporo ofert pracy bo przynajmniej jest z czego wybierać. Widzę, że dużo osób jest zadowolonych ze współpracy z nimi czyli mogę rozmawiać.