LOB S.A. z siedzibą w Lesznie jest czołowym producentem okuć budowlanych,  zamków wierzchnich, zamków wpuszczanych, wkładek bębenkowych, kłódek bębenkowych oraz systemów Master Key, oferującym szeroko rozbudowaną sieć sprzedaży i usług serwisowych.

W związku z dynamicznym rozwojem aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

REGIONALNY KIEROWNIK SPRZEDAŻY

Białystok
Ref. (RKS/2019)

Obowiązki

  • sprzedaż i dystrybucję cenionych i rozpoznawalnych produktów czołowego producentaokuć budowlanych w kraju,

  • budowanie długotrwałych relacji handlowych z klientami,
  • zapewnianie ekspozycji produktów i komunikację marek w punktach sprzedaży,
  • efektywne wprowadzanie na rynek nowych produktów,
  • monitorowanie aktywności rynkowych,
  • prezentowanie i umacnianie pozytywnego wizerunku firmy,
  • realizowanie planów sprzedażowych,
  • bieżące raportowanie pracy.

Wymagania

  • chcesz zdobyć doświadczenie w aktywnej sprzedaży lub takie posiadasz(mile widziana znajomość rynku zamknięć i okuć budowlanych),

  • potrafisz nawiązywać i utrzymywać kontakty z klientami, jesteś proaktywnyi szybko się uczysz,

  • wykazujesz się systematycznością i dotrzymujesz terminów, umiesz wyciągać wnioskidotyczące wyników sprzedażowych, wychodzisz z inicjatywą i chętnie dzielisz się wiedzą oraz doświadczeniem,

  • twoim atutem jest uczciwość, odpowiedzialność i wysoka kultura osobista,
  • masz wykształcenie min. średnie,
  • czynne prawo jazdy kat. B.
  • dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy

  • zatrudnienie w firmie o wysokich standardach pracy oraz biznesu (umowa o pracę)
  • rozwój umiejętności sprzedażowych i negocjacyjnych (programy rozwojowe, pakiet szkoleń,w tym kompleksowe wdrożenie przed rozpoczęciem pracy)
  • realny wpływ na efekty swojej pracy i poziom wynagrodzenia (podstawa + premia sprzedażowa)
  • pakiet świadczeń socjalnych oraz niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, laptop).

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV klikając w APLIKUJ

lub dostarczenie aplikacji na adres LOB S.A. ul. Magazynowa 4, 64-100 Leszno z dopiskiem – Dział Kadr
Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o umieszczenie w aplikacji klauzuli o treści:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę LOB S.A. z siedzibą w Lesznie w zakresie wymienionym w art. 22(1) § 1 kodeksu pracy w celu realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: 22(1)§1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. a. Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwanej dalej „Rozporządzeniem”)”

Oraz w przypadku zgody na udział w przyszłych rekrutacjach:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę LOB S.A. z siedzibą w Lesznie w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji (podstawa prawna: 22(1) § 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia)”

Klauzula informacyjna dostępna jest pod poniższym linkiem:

Białystok

LOB S.A.