Firma KH – Kipper Sp. z o.o. producent zabudów na samochody ciężarowe, zatrudni osobę na stanowisko:

Referent Przygotowania Produkcji
Kielce
16/2017

Obowiązki:

  • przyjmowanie i wydawanie detali produkcyjnych;
  • ewidencja i utrzymywanie odpowiednich stanów magazynowych;
  • utrzymywanie porządku w magazynie;
  • prowadzenie dokumentacji magazynowej;
  • współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne;
  • znajomość programu AutoCad mile widziana;
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego;
  • uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi;
  • zdolności organizacyjne;
  • umiejętność planowania;
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole oraz systematyczność;
  • mile widziane doświadczenie w podobnej branży.

Gwarantujemy stałe zatrudnienie w dobrze prosperującej firmie w branży motoryzacyjnej.

CV z załączoną klauzulą zawierającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych prosimy przesyłać na adres Aplikuj

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

KLAUZULA INFORMACYJNA DLA KANDYDATÓW DO PRACY – ART. 13 RODO

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest KH-kipper sp. z o.o. Kajetanów 130, 26-050 Zagnańsk, KRS: 0000165627, NIP: 9591178673, REGON: 290861042, biuro@kh-kipper.pl. Administrator informuje, że:
1) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne do udziału w postępowaniu rekrutacyjnym,
2) dane osobowe będą przetwarzane na podstawie przepisów prawa – Kodeksu pracy oraz na podstawie Pani/Pana zgody,
3) dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji procesu rekrutacji na aplikowane stanowisko, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych rekrutacjach – do czasu odwołania zgody,
4) odbiorcami danych mogą być podmioty upoważnione na mocy przepisów prawa oraz podmioty, z którymi administrator zawrze stosowne umowy w zakresie realizacji usług zewnętrznych wiążących się z przetwarzaniem danych osobowych (m. in. zajmujące się obsługą informatyczną administratora),
5) posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania,
6) posiada Pani/Pan prawo do wycofania zgody w odniesieniu do tych danych, które przetwarzamy na podstawie Pani/Pana zgody; wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych w oparciu o tę podstawę, które nastąpiło przed jej wycofaniem; zgodę można wycofać pisząc na ww. adres e-mail lub ww. adres pocztowy,
7) posiada Pani/Pan prawo do przenoszenia danych w odniesieniu do tych danych, które przetwarzamy na podstawie Pani/Pana zgody,
8) przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9) w przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych może Pan/Pani skontaktować z Inspektorem Ochrony Danych pisząc na adres e-mail: iod@kh-kipper.pl lub na ww. adres pocztowy.

Informujemy, że współadministratorem przekazywanych danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawia 47, 00-630 Warszawa. który działa na mocy umowy z klientem publikującym ogłoszenie. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przechowywane na serwerze GoWork.pl dla klienta wyłącznie w celu dla których zostały przekazane. Wszelkie informacje odnośnie wniesienia sprzeciwu lub informacji o przetwarzaniu danych, posiadają Państwo w regulaminie Serwisu.

Kielce

KH-KIPPER Sp. z o.o.