Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Referent ds. Organizacyjno-Prawnych

ikona Dodano: 05.06.2022

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe wsparcie w działaniach Radcy Prawnego Uczelni,
  • Przygotowywanie oficjalnych pism, w tym procesowych, umów, dokumentów i zestawień,
  • Dbałość o prawidłowy obieg dokumentów,
  • Monitorowanie zmian w prawie, w szczególności Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce, Prawo pracy,
  • Kontakty z sądami, organami ścigania i organami administracyjnymi.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe prawnicze,
  • Umiejętność jasnego i precyzyjnego formułowania wypowiedzi pisemnych,
  • Skrupulatność, dokładność i dobra organizacja czasu pracy,
  • Wysoki poziom kultury osobistej,

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Umowę o pracę,
  • Możliwość odbywania aplikacji i wsparcia w nauce,
  • Możliwość objęcia patronatem,
  • Możliwość rozwoju w zakresie dydaktycznym,
  • Możliwość przyuczenia do samodzielnego prowadzenia zajęć z zakresu prawa,
  • Różnorodność zadań.

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu została powołana w 2001 r. Jest to pierwsza niepubliczna uczelnia w Polsce, posiadająca uprawnienia do prowadzenia studiów magisterskich na kierunku logistyka. Uczelnia prowadzi wiele badań naukowych i projektów europejskich. Jest również organizatorem wielu międzynarodowych konferencji naukowych z dziedziny TSL – transportu, logistyki i spedycji.

Klauzula informacyjna więcej
Referent ds. Organizacyjno-Prawnych
ikonaWrocław