Chemobudowa – Kraków S.A.  to dynamicznie rozwijająca się Spółka o ugruntowanej pozycji na rynku budowlanym w kraju i na rynku niemieckim poparta 70-letnią historią działalności.

Obecnie poszukujemy osób do pracy w zawodzie:

Referent ds. Kontroli Jakości
Kraków

Obowiązki
- pełnienie funkcji technicznej,
- prowadzenie dokumentacji związanej z usterkami i kontrolą jakości,
- praca w biurze w siedzibie Spółki przy ul. Klimeckiego 24 w Krakowie,

Wymagania
• minimum wykształcenie wyższe inżynierskie w zakresie budownictwa,
• znajomość zasad bezpieczeństwa na budowie,
• dyscyplina i umiejętność pracy w zespole,
• uzyskanie zdolności do pracy na wysokość na podstawie naszego skierowania na badania lekarskie,

Oferujemy
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
• terminową wypłatę wynagrodzenia,
• pełne ubezpieczenia społeczne od wynagrodzenia,
• szeroki zakres świadczeń z funduszu socjalnego,
• odzież i obuwie ochronne,
• możliwość rozwoju,
• możliwość korzystania z dodatkowej opieki medycznej,

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: Aplikuj lub osobiste zgłaszanie się do siedziby Spółki przy ul. Klimeckiego 24, 30-705 Kraków, pokój 205.
Kontakt telefoniczny:  +48 12 652 75 31, +48 12 652 75 39.

Prosimy o umieszczenie w CV następującego dopisku: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych, t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

Kraków

CHEMOBUDOWA-KRAKÓW S.A.