Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Referent ds. kontroli jakości

ikona Rawicz
ikona Dodano: 12.06.2022

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad jakością i bezpieczeństwem żywności
  • stałe doskonalenie systemu zapewnienia jakości w zakresie GHP, GMP, HACCP
  • nadzór nad magazynem żywca wołowego oraz procesem uboju bydła w zakresie spełniania wymagań dobrostanu zwierząt
  • rzetelne prowadzenie dokumentacji wynikającej z nadzoru nad systemami bezpieczeństwa i jakości żywności (rejestry, harmonogramy, pliki analiz, wyniki badań mikrobiologicznych)

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe – technologia żywności, zarządzanie jakością, analiza żywności lub pokrewne
  • znajomość MS Office (Excel, Outlook)
  • znajomość j. angielskiego min. na poziomie B2
  • komunikatywność, sumienność i zaangażowanie

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę
  • praca od poniedziałku do piątku (weekendy wolne)
  • praca w systemie 2-zmianowym
  • organizujemy i opłacamy kursy, szkolenia
  • premie świąteczne
  • premie za polecenie nowego pracownika
  • karty przedpłacone Sodexo
  • ubezpieczenie grupowe
  • wczasy pod gruszą oraz dopłaty do wypoczynku dziecka
  • paczki dla dzieci

Benefity

  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • paczki świąteczne

Siedziba Firmy:

Chróścina k./Góry, woj. dolnośląskie

OSI Poland Foodworks Sp. z o.o.

OSI POLAND FOODWORKS jest częścią stabilnej i globalnej Grupy OSI, jednego ze światowych liderów branży mięsnej. Jesteśmy zespołem, który utożsamia się z ideą bycia najlepszym i realizuje ją w oparciu o wartości Grupy OSI: Zabiegamy o partnerskie relacje. Dążymy do ciągłego doskonalenia.

Klauzula informacyjna więcej
Referent ds. kontroli jakości
ikonaRawicz
OSI POLAND FOODWORKS Sp. z o.o.