Ikona koszyka ofert
Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Referent ds księgowości - asystentka księgowej

ikona Wodzisław Śląski
ikona Dodano:08.08.2022
ikona Umowa o pracę
ikona Pełny etat
ikona Stacjonarna
ikona 3010 - 4000 zł / miesiąc

Do naszego zespołu obsługi poszukujemy referenta ds księgowości.
W zamian za Twoje zaangażowanie proponujemy Ci stabilizację w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
oraz
gwarancję poszerzania niezdobytych dotąd horyzontów.

Jeśli jesteś studentem ostatniego roku, ale jesteś osobą zdeterminowaną, lubisz kontakt z ludźmi
i nie boisz się nowych wyzwań, to pomożemy Ci w zdobyciu doświadczenia.

Referent ds księgowości - asystentka księgowej
Wodzisław Śląski

Obowiązki

  • segregowanie i wprowadzanie dokumentów księgowych
  • pomoc przy sporządzaniu deklaracji podatkowych
  • pomoc przyuzgodnieniach

Wymagania

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • co najmniej: obycie w tematyce księgowej(np. poprzez wykształcenie kierunkowe lub kursy,

  • znajomość obsługi MS Office.

Oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat,
  • atrakcyjny system wynagradzania – dodatki do wynagrodzenia,
  • wsparcie osób z doświadczeniem,
  • szkolenia,
  • możliwość awansu,
  • praca od poniedziałku do piątku w elastycznych godzinach pracy.

Klauzula informacyjna więcej
ikonaWodzisław Śląski
Doradztwo Podatkowe Graczyk s.c.