Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Recruitment Specialist

Dodano: 17.10.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
5200 - 7800 zł / miesiąc

Naszym celem jest dopasowanie do siebie jak największej liczby pracowników i pracodawców, tak aby w pełni wykorzystali swój wzajemny potencjał, dlatego dla naszego Klienta szukamy osoby na stanowisko Recruitment Specialist i zapewniamy najwyższą jakość rekrutacji.

Recruitment Specialist
Toruń

Wymagania

Od Ciebie oczekujemy:

- min. 2-letniego doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych, w tym - na stanowiska menedżerskie,

- lekkiego pióra i doświadczenia w pisaniu ogłoszeń w jęz. polskim i angielskim (poziom B2),

- sprawnego budowania relacji,

- odpowiedzialności i terminowości,

- kreatywności i samodzielności.

Obowiązki

Czym się zajmiesz:

- wyszukiwaniem kandydatów i negocjowaniem ich przejścia do naszej firmy,

- procesem rekrutacyjnym, od analizy wymagań, przez negocjacje, po onboarding zrekrutowanych pracowników,

- wsparciem kadry menedżerskiej w obszarze HR,

- planowaniem optymalizacji procesu rekrutacyjnego,

- analizą candidate experience i wprowadzaniem ulepszeń.

Oferujemy

Na co możesz liczyć:

- indywidualną ścieżkę kariery,

- pakiet benefitów,

- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Toruń
Agencja Pracy