Firma Capital Work, wpisana do rejestru agencji zatrudnienia pod numerem 8510, wspierająca zatrudnienie Osób Niepełnosprawnych, prowadzi aktualnie rekrutację na stanowisko:

Recepcjonistka/Recepcjonista.

Miejsce pracy: Warszawa, Śródmieście

Recepcjonistka z angielskim i orzeczeniem

Warszawa

Obowiązki

bieżąca obsługa recepcji,
biurowa obsługa firmy,
podejmowanie gości,
udzielanie informacji klientom,
pomoc w organizacji gabinetów medycyny estetycznej.

Wymagania

- aktualne orzeczenie o niepełnosprawności,
- bardzo wysokiej kultury osobistej i obycia biznesowego,
- bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office,
- umiejętności pracy w zespole,
- dobrej organizacji pracy.

Oferujemy

       zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
       pracę w systemie jednozmianowym 7 godzin,
       ciekawą pracę w stabilnym zespole,
       możliwość zdobycia doświadczenia w firmie z branży „Beauty”
       współpraca z firmą przyjazną osobom z niepełnosprawnościami

Prosimy o przesłanie CV (max 2 strony) na adres e-mail Aplikuj z zamieszczoną klauzulą:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)”

Uprzejmie prosimy o informację w CV na temat orzeczenia o stopniu niepełnosprawności.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami

Informujemy, że współadministratorem przekazywanych danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawia 47, 00-630 Warszawa. który działa na mocy umowy z klientem publikującym ogłoszenie. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przechowywane na serwerze GoWork.pl dla klienta wyłącznie w celu dla których zostały przekazane. Wszelkie informacje odnośnie wniesienia sprzeciwu lub informacji o przetwarzaniu danych, posiadają Państwo w regulaminie Serwisu.

Warszawa

Capital Work Sp. z o.o.