Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Recepcjonistka / ta

Dodano: 11.11.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
4250 - 4900 zł / miesiąc

Do kameralnego hotelu poszukujemy Recepcjonistki / ty.

Recepcjonistka / ta

Świnoujście

Obowiązki

- bieżąca obsługa recepcji ( m.in. powitanie i obsługa gości ) obsługa poczty elektronicznej, połączeń telefonicznych
- współpraca z innymi działami hotelu
- dbanie o właściwy wizerunek firmy

Wymagania

- komunikatywna znajomość j. niemieckiego, j. angielski będzie dodatkowym atutem
- dobra organizacja pracy
- kultura osobista
- umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych

Oferujemy

- atrakcyjne warunki wynagradzania
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Vivamo Sp. z o.o. z siedzibą w Świnoujściu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych ( tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662 )
Świnoujście
Vivamo Sp. z o.o.