Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Recepcjonistka

ikona Dodano: 03.05.2022

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa centrali telefonicznej, udzielanie informacji klientom
  • Przyjmowanie gości i obsługa spotkań odbywających się w siedzibie firmy
  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej (rejestrowanie, dystrybucja i nadawanie)
  • Zapewnianie prawidłowego obiegu dokumentów ogólnofirmowych
  • Nadawanie i odbiór przesyłek kurierskich/ współpraca z firmami kurierskimi
  • Weryfikacja potrzeb i zamawianie art. biurowych i spożywczych do biura
  • Nadzór nad serwisem sprzątającym
  • Organizacja spotkań firmowych

Nasze wymagania

  • Pozytywne nastawienie i chęć współpracy z całym naszym zespołem Euronet
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Komunikatywny poziom znajomości języka angielskiego
  • Postawa wykazująca inicjatywę i zaangażowanie
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i koordynacji wielu zadań jednocześnie
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy z preferencją do dużej samodzielności
  • Umiejętność asertywnego i szybkiego reagowania w różnych – zwłaszcza nowych sytuacjach

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie
  • Świetną lokalizację (3 min od stacji metra Dworzec Gdański)
  • Międzynarodowe środowisko
  • Udział w projektach administracyjno – Hrowych
  • Pakiet opieki medycznej oraz pakiet z zakresu sportu i rekreacji

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków

Dołączając do zespołu ADM&HR otrzymujesz możliwość poznania organizacji z różnych stron a także szansę na osobisty rozwój w różnych kierunkach. Nasi pracownicy, którzy kiedyś rozpoczynali pracę w recepcji obecnie pracują w takich działach jak: Dział Zakupów, Dział Zarządzania Gotówką czy też jako Asystentka Zarządu.

Euronet Polska

Euronet Worldwide, Inc. (NASDAQ:EEFT) jest światowym liderem w zakresie bezpiecznego przetwarzania elektronicznych transakcji finansowych oraz właścicielem największej sieci bankomatów w Europie. Działamy od ponad 25 lat, obsługujemy klientów w 175 krajach i zatrudniamy 6 600 najlepszych specjalistów w branży. W 2020 roku przetworzyliśmy 5,8 mld transakcji. Pierwszy bankomat w Polsce zainstalowaliśmy w 1996 roku. Od tego czasu jesteśmy wiodącym partnerem polskich banków, dla których świadczymy kompleksowe usługi outsourcingowe w zakresie zarządzania sieciami bankomatów i wpłato-bankomatów. Obecnie zarządzamy co trzecim bankomatem w Polsce. Z usług wypłaty oraz wpłaty pieniędzy mogą korzystać klienci banków, mając do dyspozycji największą i niezależną sieć ponad 7100 urządzeń w najlepszych lokalizacjach.

Nasi pracownicy są jednym z głównych powodów sukcesu Euronet. Jesteśmy dumni z naszego różnorodnego i oddanego zespołu, który działa w 65 różnych biurach na całym świecie. Nasi pracownicy zyskują możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i budowania kariery w międzynarodowym środowisku i dynamicznie rozwijającej się organizacji.

dołącz do nas na http://www.facebook.com/EuronetPolska

Klauzula informacyjna więcej
Recepcjonistka
ikonaWarszawa
Euronet Polska Sp. z o.o.