Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Dodano: 02.11.2021

Do nowo otwartego Hotelu Hetman w Siedlcach (ul. Warszawska 133) poszukujemy pracownika na stanowisko - Recepcjonista/ka

Recepcjonista/ka

Siedlce

Twoje główne zadania:

  • zapewnienie najwyższej jakości obsługi gości hotelowych;
  • profesjonalne zameldowanie i wymeldowanie gości, przeprowadzone zgodnie ze standardami i zawsze z indywidualnym podejściem do każdego z nich;
  • odbieranie telefonów zewnętrznych i wewnętrznych udzielanie informacji rozmówcom lub łączenie telefonów do innych osób;
  • skuteczna sprzedaż ofert hotelowych, wprowadzanie rezerwacji do systemu;
  • współpraca z pozostałymi działami hotelu, płynne przekazywanie informacji;
  • dbałość o porządek i estetykę w otoczeniu stanowiska pracy;
  • nadzór nad poprawnym obrotem płatności;
  • obsługa urządzeń biurowych

Oczekiwania:

  • nastawienie na najlepszą jakość obsługi;
  • komunikatywność i umiejętność badania potrzeb gości;
  • mile widziane doświadczenie w branży hotelarskiej;
  • komunikatywna znajomość minimum 1 języka obcego;
  • nienaganna prezencja i wysoka kultura osobista;
  • dobra organizacja pracy;
  • dyspozycyjność (równoważny system czasu pracy)

Oferujemy:

  • umowę o pracę i wynagrodzenie zawsze na czas;
  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • szkolenie wdrażające;
  • pracę w miłej atmosferze;
  • atrakcyjne warunki finansowe i możliwość rozwoju zawodowego;
  • możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów - opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe

Siedlce
P.H.U. TOPAZ Zbigniew Paczóski