PRODUCENT ALUMINIOWYCH OŚCIEŻNIC ORAZ SYSTEMÓW DO DRZWI PRZESUWNYCH ZATRUDNI PRACOWNIKA NA STANOWISKO:

Przedstawiciel handlowy, umowa o pracę, prowizja + pakiet benefitów

Katowice

Opis stanowiska:

  • tworzenie i realizacja planów sprzedażowych- budowanie strategii sprzedaży
  • aktywne pozyskiwanie kontrahentów (klientów)
  • obsługa klientów - negocjowanie warunków sprzedaży, ofertowanie
  • koordynacja i nadzór nad pracą ekip montażowych
  • współpraca z innymi działami w firmie
  • praca w terenie

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie;
  • znajomość rynku ogólno-budowlanego
  • min. pięcioletnie doświadczenie w branży stolarki otworowej
  • doświadczenia we współpracy z klientami
  • łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów handlowych
  • duża dyspozycyjność
  • samodzielność, zaangażowanie, uczciwość sumienność
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • umowę o prace oraz prowizję od sprzedaży
  • dużą niezależność;
  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • stabilne warunki zatrudnienia (forma jest do uzgodnienia)
  • niezbędne narzędzia do wykonywania obowiązków (samochód służbowy, telefon, laptop)
  • Benefity: ubezpieczenie grupowe i multisport

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.

Katowice

JOBS.PL S.A.