Przedstawiciel Handlowy (mobilny) - branża techniczna
Bielsko-Biała
7-13-50400

Dla naszego klienta, firmy z branży technicznej, poszukujemy oosby zainteresowanej pracą na stanowisku Przedstawiciela Handlowego.

Lokalizacja pracy: praca mobilna.

Zakres obowiązków:

- bieżąca obsługa i budowanie trwałych relacji z klientami

- pozyskiwanie nowych klientów

- realizowanie planu sprzedaży w zakresie obsługiwanego rynku (południe Polski)

- przygotowywanie prezentacji dla klientów, a także ofert przetargowych

- wykonywanie badań rynku, monitorowanie rynku i działań konkurencji

- raportowanie

Wymagania:

- wykształcenie techniczne

- doświadczenie w zakresie sprzedaży produktów technicznych

- zorientowanie na osiąganie założonych celów

- umiejętności interpersonalne

- dobra znajomość języka angielskiego

- prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- wynagrodzenie złożone z podstawy i premii

- narzędzia pracy

Aby aplikować na wybrane stanowisko, prosimy wysłać CV w formacie Word z podanym numerem referencyjnym w tytule maila na adres: katowice.150400{id}@graftonrecruitment.pl

Jeśli odbył/a już Pan/i rozmowę kwalifikacyjną w Grafton, prosimy o kontakt z konsultantem, który to spotkanie prowadził (najlepiej poprzez e-mail).

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/sprzedaz-marketing-logistyka/

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.