Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Przedstawiciel Handlowy Ekspert Produktów Finansowych

Dodano: 10.05.2022
Kontrakt B2B
Pełny etat
5000 - 15000 zł / miesiąc
ua-flag наймемо працівників з України

Rekrutujemy dla

Potrzebna zmiana? Zmień na lepsze.

Jeżeli produkty bankowe dla małych i średnich przedsiębiorstw to temat, który nie jest Ci obcy, rozmowy z ludźmi traktujesz jak pasję i czujesz w sobie żyłkę handlowca ta oferta jest dla Ciebie.

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie klientów, przedstawianie im oferty, sprzedaż produktów bankowych
  • umawianie i prowadzenie spotkań sprzedażowych zgodnie z najwyższymi standardami
  • utrzymywanie dobrych i profesjonalnych relacji z klientami
  • dbanie o nienaganny wizerunek firmy

Wymagania pracodawcy

  • wykształcenie co najmniej średnie – bardziej cenimy umiejętności, niż papierki, więc nie przejmuj się, jeżeli nie masz magistra,
  • bardzo wysokie zdolności komunikacyjne, bo na co dzień będziesz rozmawiał z naszymi klientami,
  • proaktywna postawa, chęć zdobywania klientów, podbijania ich serc i zamykania sprzedaży,
  • własna działalności gospodarczej lub chęć do jej otwarcia – nasi przedstawiciele pracują dla nas na umowę B2B

Pracodawca oferuje

  • pakiet „Na Start”, abyś na początku poczuł się pewniej i miał czas na wdrożenie do nowych obowiązków
  • bezstresowy onboarding – wszystkiego Cię nauczymy w spokojnej, koleżeńskiej atmosferze
  • szkolenia wprowadzające i rozwijające umiejętności tak, abyś na każdym etapie naszej współpracy miał możliwość wspierać swoich klientów w sposób merytoryczny i profesjonalny
  • wsparcie doświadczonego dyrektora rynku, który pokaże Ci, jak uzyskać jak najwyższe prowizje
  • elastyczny czas pracy, możliwość pracy zdalnej, hybrydowej, w biurze – jak wolisz i jak Ci jest bardziej potrzebne

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne

Businessface Sp. z o.o.

Businessface sp. z o.o. to 15 lat doświadczenia, 37 placówek i 270 pracowników w całej Polsce. Naszą firmę tworzą ludzie pełni pozytywnej energii i pasji. Jesteśmy nastawieni na współpracę, która jest podstawą sukcesu. Kandydaci oceniają nas na 4,76/5 gwiazdek.

Klauzula informacyjna więcej
Przedstawiciel Handlowy Ekspert Produktów Finansowych
Puławy