ESTETICA GROUP już od 15 lat zmienia rynek kosmetyczny w Polsce dynamicznie dopasowując się do potrzeb najbardziej wymagających Klientów, zmieniających się trendów i trybu życia. Nowoczesne myślenie, brak schematów, ciężka praca to strategia przyszłości stanowiąca filozofię i podwaliny firmy.

Przedstawiciel Handlowy ds. rynku apteczno - kosmetycznego

Warszawa i okolice

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • reprezentowanie firmy i budowanie długofalowych relacji z obecnymi klientami oraz pozyskiwanie nowych realizacja,
  • monitorowanie wyznaczonych celów sprzedażowych odwiedzanie oraz obsługa zaplanowanej ilości klientów,
  • dziennie raportowanie przebiegu pracy dbanie o powierzony sprzęt służbowy.

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • minimum rocznego doświadczenia w handlu na stanowisku przedstawiciela handlowego ds. rynku aptecznego – warunek konieczny
  • nastawienia na realizację celów i zaangażowania łatwości w nawiązywaniu i podtrzymywaniu kontaktów z ludźmi,
  • odpowiedzialności, inicjatywy i samodzielności,
  • doskonałej organizacji czasu pracy umiejętności przekonywania do swoich racji,
  • minimum średniego wykształcenia prawa jazdy kat. B.

OFERUJEMY:

  • wynagrodzenie zależne od osiąganych wyników (stała pensja + system premiowy)
  • umowę o pracę narzędzia pracy w postaci samochodu służbowego oraz urządzeń mobilnych (telefon, tablet)
  • pracę w dynamicznym i kreatywnym zespole
  • Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Informujemy, że współadministratorem przekazywanych danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawia 47, 00-630 Warszawa. który działa na mocy umowy z klientem publikującym ogłoszenie. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przechowywane na serwerze GoWork.pl dla klienta wyłącznie w celu dla których zostały przekazane. Wszelkie informacje odnośnie wniesienia sprzeciwu lub informacji o przetwarzaniu danych, posiadają Państwo w regulaminie Serwisu.

Warszawa

Estetica Group