Dla naszego Klienta z branży artykułów pierwszej pomocy poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Przedstawiciel Handlowy (artykuły medyczne)
Białystok
jobs.pl

Obowiązki

  • Kompleksowa obsługa Klienta zgodna z polityką firmy (doradztwo, ofertowanie, realizowanie zamówień, monitorowanie płatności).
  • Pozyskiwanie nowych Klientów oraz dbanie o relacje z obecnymi Klientami.
  • Realizacja planów sprzedażowych.
  • Monitorowanie i analizowanie danych rynkowych.
  • Praca w terenie (Polska centralna).

Wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku Przedstawiciela Handlowego - warunek konieczny.
  • Znajomość technik negocjacji i sprzedaży.
  • Umiejętność prowadzenia prezentacji.
  • Czynne prawo jazdy kat. B.
  • Wysoka kultura osobista, komunikatywność, samodzielność.
  • Mile widziane doświadczenie w ratownictwie medycznym.

Oferujemy

  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku.
  • Możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia.
  • Umowę o pracę.
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon, tablet, itp.).

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia."

Białystok

JOBS.PL S.A.